Контактлар

Габдулла Тукай исемендәге Татар дәүләт филармониясе
Элемтә өчен мәгълүмат:
Адрес Филармониясе
420049, РТ, Казан шәһәре, Павлюхина урамы, 73-нче йорт
Телефон
Директор бүлмәсе
Эш вакыты
Касса: 10:00–19:00 көн саен
Администрация: дүш.–җом. 9:00–18:00

Безгә язу

Контактлар:

Администрация
Нуруллин Кадим Назыйр улы
Директор
Фәйзрахманов Айдар Фәтхрахман улы
Сәнгать җитәкчесе
Хасанова Гөлчәчәк Рамил кызы
Секретарь
Урузбаев Роберт Альберт улы
Хуҗалык эшләре буенча директор урынбасары
Лотфуллина Фәридә Нәгыйм кызы
Персонал белән идарә итү буенча директор урынбасары
Вәлиуллина Гөлчәчәк Рафик кызы
Оештыру һәм иҗат эшләре буенча директор урынбасары
Бухгалтерия
Шайдуллина Альбина Рифкать кызы
Баш бухгалтер
Зайцева Светлана Евгеньевна
Баш бухгалтер урынбасары
Замалеева Гүзәл Рева кызы
Баш бухгалтер урынбасары
Макарова Гөлнара Тәлгать кызы
Бухгалтер
Хәйретдинова Илүсә Илдус кызы
Планлаштыру буенча икътисадчы
Маннапова Наилә Шәүкәт кызы
Бухгалтер
Дәүләт заказлары бүлеге
Сирәҗетдинова Венера Илдар кызы
Дәүләт заказлары бүлеге начальнигы
Сорокова Галина Фоминична
Бухгалтер
Сату бүлеге
Якушева Гөлнара Илдар кызы
Касса бүлеге мөдире
Сафина Рәзинә Ягъфар кызы
Билет кассиры
Хөснетдинова Лилия Рафис кызы
Билет кассиры
Бәдретдинова Гөлчирә Равил кызы
Саll-центр белгече
Кадрлар бүлеге
Гайнатуллина Миләүшә Рауф кызы
Кадрлар бүлеге начальнигы
Редакторлар бүлеге
Нуруллина Гөлназ Ракыйп кызы
Әдәби бүлек җитәкчесе
Горохова Галина Германовна
Музыка редакторы
Гайнатуллина Миләүшә Рауф кызы
Баш редактор
Юридик бүлек
Зайцев Дмитрий Андреевич
Юрист-консультант
Реклама һәм PR бүлеге
Урузбаев Роберт Альберт улы
Реклама һәм PR бүлеге җитәкчесе
Макарова Надежда Александровна
Дизайнер
Шәрәфиев Радик Расул улы
Видеомонтажёр
Сафиуллина Лилия Илдар кызы
Дизайнер, видеомонтажёр
Архиреева Альбина Шәрифҗан кызы
Реклама менеджеры
Гыйлметдинова Зимфира Заһид кызы
Пресс-секретарь
Администраторлар
Вәлиев Марат Андреевич
Баш администратор
Салихова Гөлүзә Тимерхан кызы
Зал администраторы
Шакирзанова Гүзәл Назыйр кызы
Зал администраторы
Салахова Динара Ильяс кызы
Администратор
Закирова Эльвира Рәис кызы
Тамаша белән эшләү буенча белгече
Техник бүлеге
Волкова Валентина Дмитриевна
Хезмәтне саклау буенча инженер
Шагиев Ильнар Рәшит улы
Баш энергетик
Мухамеджанов Эдуард Артур улы
Баш инженер
Сәхнә хезмәткәрләре
Хамидуллин Айдар Радифян улы
Тавыш режиссеры
Шәрәфиев Артем Ринат улы
Сәхнә уты рәссамы
Суслов Егор Юрьевич
Тавыш режиссеры
Сөнгатуллин Адель Ирек улы
Сәхнә уты рәссамы
Королев Александр Иванович
Тавыш режиссеры
Яковлев Игорь Александрович
Баш тавыш режиссеры
Нуруллин Равил Назыр улы
Сәхнә монтажлау бүлеге
Хамидуллин Артур Радифян улы
Декорацияләр кую бүлеге мөдире
Музей
Хәкимова Алсу Әсгать кызы
Музей мөдире
Иҗат коллективы
Татарстан Республикасы халык уен кораллары дәүләт оркестры
Шутиков Анатолий Иванович
Сәнгать җитәкчесе, баш дирижер
Казакова Нина Ивановна
Библиотекарь
Хайруллина Светлана Григорьевна
Инспектор
Мухаметзянов Рөстәм Рәис улы
Администратор
Татарстан Республикасының филармония джаз-оркестры
Василевский Анатолий Александрович
Сәнгать җитәкчесе һәм баш дирижер
Әхмәтова Лидия Алексеевна
Директор
Бабаев Марат Мастон улы
Инспектор
Дюрдеев Николай Владимирович
Инспектор
Татарстан Республикасы фольклор музыкасы дәүләт ансамбле
Фәйзрахманов Айдар Фатхрахман улы
Сәнгать җитәкчесе
Шарапова Гөлшат Фоат кызы
Директор
Сафин Хәйдәр Хәбиб улы
Администратор
Татарстан Республикасының филармония әдәби-музыкаль лекторие
Васильев Владимир Михайлович
Сәнгать җитәкчесе

Язылу

Безнең яңалыкларга язылыгыз һәм барлык акцияләрдән, вакыйгалардан,
концертлардан һәм фестивальләрдән хәбәрдар булыгыз